Jdi na obsah Jdi na menu
 


ObrazekAKCE ZAJÍČEK - Oblíbenou akcí na jaře je pro rodiče a děti Veselé odpoledne se zajíčkem. Děti jarními písničkami a koledami volají jaro a přichází zajíček s pomlázkou. Děti si na zahradě hledají schovaná vajíčka, zdobí smutný stromeček zelenými fáborky a sejí semínka travičky. V mateřské škole jsou připraveny velikonoční dobroty a rodiče tvoří spolu s dětmi velikonoční dekorace.

 

  

ObrazekČERT A MIKULÁŠ - Čert a Mikuláš navštěvuje naši mateřskou školu každým rokem začátkem prosince. Děti se na jejich návštěvu těší a pilně se připravují.V loňském roce nás kromě Čerta a Mikuláše navštívily děti z 1.třídy ZŠ.
 

 

 

 

ObrazekLOUČENÍ S PODZIMEM - Loučení s podzimem a volání paní Zimy je listopadová akce a je situována za školní zahradu. Děti recitují podzimní básně a zpívají podzimní písně a „stávají se skřítky podzimníčky“, kteří připravují zahradu na zimu a „houby mochomůrky“ jim ve snažení pomáhají.

 

 

 ObrazekMASOPUST - Masopustní karneval se koná v únoru a je veselou akcí pro děti se soutěžemi ,masopustními koblihami i pouťovým stánkem , kde si děti nakupují za vyhrané žetony drobné dárky a sladkosti.

 

 

 

ObrazekPOHÁDKY - Téměř pravidelně každý měsíc pořádá mateřská škola pro děti divadelní představení. Pohádky, které dětem hrají herci s maňásky nebo loutkami jsou velice oblíbené a děti se při nich naučí nové písničky a získají cenné poznatky, neboť pohádky jsou zaměřené na různé oblasti-například ekologii.

 

 

 ObrazekSVÁTEK MATEK - Oslava Svátku matek je květnovou akcí pro všechny maminky a babičky.Vystoupení dětí je velice milé a bývá doprovázeno dojetím a posezení s občerstvením je příjemnou příležitostí k rozhovorům mezi maminkami a učitelkami.

 

 

ObrazekVÁNOCE - Vánoční besídka je tradiční akcí pro děti a rodiče.Vystoupení dětí s programem pro rodiče, rozbalování dárků, hry s novými hračkami a posezení s rodiči je radostným zastavením před Vánocemi.
 


 

 

ObrazekŠKOLANDA - Škola v přírodě je pravidelným vyvrcholením školního roku pro děti 3.třídy. Odloučení od rodičů je pro ně zkouškou a všechny děti se těší na dobrodružství, které je na školandě čeká. Každý den je plný her a překvapení jako je hledání pokladu , diskotéka, maškarní rej, výlety na zvláštní místa v okolí. Těšíme na Boží Dar, kde na nás čeká krásné prostředí hor a lesů a jistě plno překvapení, která připraví paní učitelky.

 

zpět