Jdi na obsah Jdi na menu
 


ŠKOLNÍ VZDĚLÁVACÍ PROGRAM pro předškolní vzdělávání 2018/19

7. 1. 2018

Filosofie mateřské školy
"Přirozenou formou blízkou dětskému chápání rozvíjet osobnost dětí a připravit je po všech stránkách pro vstup do další etapy jejich života."

Identifikační údaje

Mateřská škola Březová, Smetanova 218
Sídlo MŠ: Smetanova 218, Březová, 35761
Ředitelka: Bc. Sacherová Gabriela

Zřizovatel: Město Březová

ŠVP zpracovaly:
Bc. Sacherová Gabriela
Opltová Taťána
Barvínková Lenka
Sándorová Lenka
Rajhelová Veronika
Majďáková Lucie

Dokument je platný od 1. 9. 2018

OBECNÁ CHARAKTERISTIKA ŠKOLY

Mateřská škola je třítřídní zařízení s kapacitou 79 dětí. Je umístěna uprostřed bytové zástavby. Budova je dvoupodlažní a nachází se zde třídy, ložnice, šatny a sociální zařízení. Dále kancelář ředitelky a druhá společná pro potřeby zaměstnankyň. V suterénu budovy je umístěna kuchyň, sklad a sklepní prostory.

Škola je obklopena zahradou s hracími prvky pro herní aktivity dětí. Personální osazení mateřské školy tvoří 6 učitelek, chůva pro dvouleté děti, školnice + VŠJ, kuchařka a pomocná kuchařka.

Dětem nabízíme standardní i nadstandardní péči - kulturní akce, výlety, předplavecký výcvik, školu v přírodě pro nejstarší děti, hru na zobcovou flétnu…

MŠ má vypracovaný vlastní Školní vzdělávací program, který vychází z Rámcového programu pro mateřské školy s názvem: Co nás čeká nevíme, hrou se všechno učíme!

Naše MŠ má své www stránky kde se rodiče i ostatní veřejnost mohou seznámit se základními informacemi o MŠ, o aktivitách a akcích mateřské školy. Je zde i každý týden aktualizovaný jídelní lístek. Byl zřízen pro naléhavé případy a i jako zdroj informací pouze pro rodiče naší školy facebookový profil.

Celý dokument ke stažení >>>